Teatrzyk

Szanowni Rodzice, w dniu 25 września 2019 r. w ramach zajęć odbędzie się przedstawienie teatralne pt.: „O dwóch takich, co ukradli księżyc”. Prosimy o wpłacenie 5 zł u intendenta przedszkola.

0 Komentarzy

PRZYSTANEK KSIĄŻKA

Kochajcie książki. One ułatwią Wam życie, po przyjacielsku pomogą zorientować się w pstrej i burzliwej gmatwaninie myśli, uczuć i zdarzeń. One nauczą Was szanować człowieka i samych siebie, one uskrzydlą rozum i serce uczuciem miłości dla świata, dla człowieka. Maksym Gorki Zatrzymaj się na naszym Przystanku i przygarnij jakąś książkę lub daj nowe życie własnej. Z inicjatywy Rady Rodziców powstał w naszym przedszkolu Przystanek Książka.Serdecznie zapraszamy do dzielenia się książkami!

0 Komentarzy

Życzenia świąteczne

Pogodnych, zdrowych Świąt Wielkanocnych,pełnych spokoju i radości,wszelkich łask bożych,i pomyślności w życiu osobistym życzą Dyrektor, Grono Pedagogicznei PracownicyGminnego Przedszkola nr 1 w Zbrosławicach

0 Komentarzy

REKRUTACJA NA ROK 2019/2020 Dokumenty do pobrania

Poniżej zamieszczamy wzory dokumentów obowiązujących w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2019/2020:KOMUNIKAT w sprawie REKRUTACJIWniosek o przyjęcie do przedszkolaNr 1 Oświadczenie o wielodzietności rodzinyNr 2 Oświadczenie o samotnym wychowywaniuNr 3 Oświadczenie o zatrudnieniu rodzicaNr 4 Oświadczenie o rodzeństwie kandydataNr 5 Oświadczenie o nieprzyjęciu kandydata do placówki pierwszego wyboruNr 6 Oświadczenie o zamieszkaniu i rozliczaniu podatku dochodowego DEKLARACJE O KONTYNUOWANIU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W ROKU SZK. 2019/2020 Poniżej zamieszczamy wzory deklaracji kontynuowania wychowania przedszkolnego w przyszłym roku szkolnym:DEKLARACJA 2019/2020Deklarację należy złożyć w dniach 18. - 22.02.2019 r.

0 Komentarzy

REKRUTACJA NA ROK 2019/2020

Poniżej zamieszczamy Zarządzenie Wójta Gminy Zbrosławice w sprawie terminów rekrutacji do przedszkola na rok szkolny 2019/2020: Zarządzenie - terminy REKRUTACJI 2019/2020W najbliższym czasie udostępnimy wzory formularzy do pobrania. DZIECI KONTYNUUJĄCE EDUKACJĘ PRZEDSZKOLNĄDzieci, których rodzice/prawni opiekunowie wyrażają wolę kontynuowania edukacji przedszkolnej w dotychczasowej placówce, nie biorą udziału w rekrutacji.Konieczne jest złożenie deklaracji o kontynuowaniu edukacji przedszkolnej w terminie od 18 do 22 lutego 2019 r. w przedszkolu/oddziale przedszkolnym, do którego dziecko obecnie uczęszcza (wzór deklaracji będzie wkrótce do pobrania w kancelarii przedszkola oraz na stronie internetowej).

0 Komentarzy

Bezpieczne ferie

Szanowni Rodzice,zachęcamy do zapoznania się z artykułem na temat bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych:http://www.katowice.uw.gov.pl/aktualnosci/z-mysla-o-bezpiecznych-feriach

0 Komentarzy
Zamknij