Zebranie i konsultacje dla rodziców

Szanowni Rodzice dzieci z grup "Rekiny", "Delfiny", "Żabki" i "Muszelki", serdecznie zapraszamy do przedszkola na zebranie, które odbędzie się 21. listopada 2019 r. (czwartek) o godz. 16:00. Tematem zebrania jest podsumowanie okresu obserwacji i diagnozy wstępnej dzieci. Rodziców dzieci z grupy "Rybki" zapraszamy na konsultacje indywidualne od godziny 15:00.

0 Komentarzy

Teatrzyk

Szanowni Rodzice, w dniu 24 października 2019 r. (czwartek) w ramach zajęć odbędzie się przedstawienie teatralne dla wszystkich dzieci. Prosimy o wpłacenie 5 zł u intendenta przedszkola.

0 Komentarzy

Budżet partycypacyjny

Budżet Partycypacyjny 2020 Od 16 do 30 września można oddawać głosy na jeden z 14 zgłoszonych projektów z powiatu tarnogórskiego. Dwa z nich dotyczą Gminy Zbrosławice. Zachęcamy do głosowania na projekty: - Bezpieczny pieszy – remont nawierzchni chodników w ciągu dróg powiatowych 3275S ul. Wolności w Zbrosławicach oraz 3220S ul. Oświęcimskiej Zbrosławicach - Budowa chodnika od przystanku do mostu autostrady A1 wzdłuż drogi powiatowej w miejscowości Świętoszowice W celu oddania głosu należy wypełnić interaktywną kartę do głosowania podając: - imię i nazwisko, - pesel, - adres e-mail, - adres zamieszkania, - zaakceptować oświadczenia dotyczące przetwarzania swoich danych osobowych i zatwierdzić formularz przyciskiem „potwierdź”. Link do głosowania:https://budzetpartycypacyjny.tarnogorski.pl/glosowanie-2019/ Ważne!!! Potwierdzenie oddania głosu następuje poprzez zatwierdzenie linku aktywacyjnego, przesłanego na adres e-mail. Jeden adres e-mail może zostać wykorzystany do udziału w głosowaniu poprzez jednego uprawnionego. Uprawnieni do głosowania są mieszkańcy powiatu, którzy ukończyli lub ukończą w 2019 roku 18 lat.

0 Komentarzy

Dyżury wakacyjne – lipiec 2019 r.

Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym dyżury pełnią następujące przedszkola: 1 – 12 lipca 2019 r. - Gminne przedszkole nr 4 w Świętoszowicach 15 – 31 lipca 2019 r. - Gminne Przedszkole nr 1 w Zbrosławicach Możliwość zapisania się na dyżury obejmuje dzieci, których oboje rodzice czynnie pracują. Prosimy o zapisywanie się na listach do 31 maja 2019 r.

0 Komentarzy

Warsztaty odwołane

Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że warsztaty dla Rodziców i dzieci z grupy p. Julii zostaną przeniesione z 15. kwietnia na inny termin, o którym zostaną Państwo poinformowani w późniejszym czasie. Za utrudnienia przepraszamy.

0 Komentarzy
Zamknij