Zebranie i konsultacje dla rodziców

Szanowni Rodzice dzieci z grup "Rekiny", "Delfiny", "Żabki" i "Muszelki", serdecznie zapraszamy do przedszkola na zebranie, które odbędzie się 21. listopada 2019 r. (czwartek) o godz. 16:00. Tematem zebrania jest podsumowanie okresu obserwacji i diagnozy wstępnej dzieci. Rodziców dzieci z grupy "Rybki" zapraszamy na konsultacje indywidualne od godziny 15:00.

0 Komentarzy

Teatrzyk

Szanowni Rodzice, w dniu 24 października 2019 r. (czwartek) w ramach zajęć odbędzie się przedstawienie teatralne dla wszystkich dzieci. Prosimy o wpłacenie 5 zł u intendenta przedszkola.

0 Komentarzy

Dyżury wakacyjne – lipiec 2019 r.

Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym dyżury pełnią następujące przedszkola: 1 – 12 lipca 2019 r. - Gminne przedszkole nr 4 w Świętoszowicach 15 – 31 lipca 2019 r. - Gminne Przedszkole nr 1 w Zbrosławicach Możliwość zapisania się na dyżury obejmuje dzieci, których oboje rodzice czynnie pracują. Prosimy o zapisywanie się na listach do 31 maja 2019 r.

0 Komentarzy

Zdjęcia portretowe i legitymacyjne

Szanowni Rodzice,uprzejmie informujemy, że w dniu 20 maja 2019 r. (poniedziałek) odbędą się w przedszkolu warsztaty z gekonem, podczas których będą wykonywane zdjęcia portretowe wszystkich dzieci. Ponadto będą wykonywane zdjęcia legitymacyjne dla starszaków, które opuszczają przedszkole. Prosimy o przygotowanie reprezentacyjnych strojów dla dzieci.

0 Komentarzy

„Dziennik Zachodni” – zamówienia

Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że jest możliwość zamówienia w przedszkolu "Dziennika Zachodniego" z dodatkiem specjalnym "PRZEDSZKOLAKI 2019", który ukaże się 29 maja 2019 r. Zamówienia można składać do 8 maja 2019 r.Dostawa gazet będzie realizowana w dniach 27 - 29 maja.Cena 1 egzemplarza to 4,00 zł. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapisywania się i wpłacania ww. kwoty u intendenta przedszkola.

0 Komentarzy

Warsztaty odwołane

Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że warsztaty dla Rodziców i dzieci z grupy p. Julii zostaną przeniesione z 15. kwietnia na inny termin, o którym zostaną Państwo poinformowani w późniejszym czasie. Za utrudnienia przepraszamy.

0 Komentarzy
Zamknij