Wycieczka na warsztaty ekologiczne

Dotyczy grup: „Rekiny” i „Delfiny” Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że w dniu 29 listopada 2019 r. (piątek) odbędzie się w ramach zajęć wycieczka do Zagrody Edukacyjnej „Maciejówka”w Ostrowie k. Żarek na warsztaty ekologiczne: „Bombki 3D” i „Kolorowe szaszłyki”. Koszt wycieczki obejmuje udział dzieci w warsztatach, przejazd gratis. Prosimy o podpisanie zgody na wyjazd dziecka i wpłacenie 35 zł u intendenta przedszkola. Prosimy o przyprowadzenia dzieci w tym dniu do przedszkola na godz. 7:25. Dotyczy grup: „Żabki” i „Muszelki” Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że w dniu 28 listopada 2019 r. (piątek) odbędzie się w ramach zajęć wycieczka do Zagrody Edukacyjnej „Maciejówka”w Ostrowie k. Żarek na warsztaty ekologiczne: „Pluszowe misie” i „Kolorowe szaszłyki”. Koszt wycieczki obejmuje udział dzieci w warsztatach, przejazd gratis. Prosimy o podpisanie zgody na wyjazd dziecka i wpłacenie 35 zł u intendenta przedszkola. Prosimy o przyprowadzenia dzieci w tym dniu do przedszkola na godz. 7:25. Powrót z wycieczki ok. godziny 14:00.

0 Komentarzy

Wycieczka dla „Delfinów” i „Rekinów”

Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że w dniu 27 września 2019 r. w ramach zajęć odbędzie się wycieczka na warsztaty ekologiczne do „Krainy Osikowej Fantazji” w Koziegłowach. Dotyczy grup: Delfiny, Rekiny. Koszt wycieczki 30 zł. Zbiórka dzieci godz. 7:30. Powrót dzieci ok. godz. 13:30. Prosimy o podpisanie zgody na wyjazd dziecka oraz wyposażenie dzieci w pusty plecak i wpłacenie 30 zł u intendenta przedszkola.

0 Komentarzy

Wycieczka starszaków do stadniny koni

Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że w dniu 7 czerwca 2019 r. (piątek) dzieci z grupy p. Julii („Odkrywcy Świata”) i p. Agnieszki („Poszukiwacze Skarbów”) wezmą udział w pieszej wycieczce do ośrodka jeździeckiego w Zbrosławicach (w ramach zajęć). Prosimy o zaopatrzenie dzieci w puste plecaki, czapeczki, wygodne buty i ewentualnie płaszczyki przeciwdeszczowe. Prosimy o podpisanie zgody na udział dziecka w wycieczce.

0 Komentarzy

Wycieczka do zoo – informacje – ZMIANA

UWAGA, ZMIANA dot. godziny zbiórki na wycieczkę do zoo. Szanowni Rodzice, w związku z wyjazdem starszaków na wycieczkę 4.06.2019 r. do zoo w Opolu prosimy o przyprowadzenie do przedszkola wyjeżdżających dzieci w tym dniu na godz. 7:30. Śniadanie dzieci zjedzą w przedszkolu. Prosimy o zaopatrzenie dzieci w puste plecaki, wygodne nieprzemakalne buty, płaszczyki przeciwdeszczowe i czapki.

0 Komentarzy

Wycieczka do zoo dla starszaków

Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że 4 czerwca 2019 r. (wtorek) starszaki, które w tym roku opuszczają przedszkole, wybierają się na wycieczkę do zoo w Opolu. Prosimy o podpisanie zgody na wyjazd dziecka oraz o wpłacenie 50 zł u intendenta przedszkola.

0 Komentarzy

Wycieczka – informacje

W związku z wyjazdem dzieci na wycieczkę 8 maja 2019 r. (środa) prosimy o przyprowadzenie w tym dniu dzieci na godzinę 7:20. Przewidywany powrót około godziny 14:30.

0 Komentarzy

Wycieczka – ekowarsztaty

Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że w dniu 8 maja 2019 r. (środa) odbędzie się w ramach zajęć wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego w Staniszczach Małych w woj. opolskim na warsztaty ekologiczne. W programie wycieczki: minizoo (kózki, owce kameruńskie, króliki miniaturowe), warsztaty: Skąd się bierze mleko? Ekofarby, Pokazowa pasieka, Pieczenie ekociasteczek, poczęstunek: kiełbaski, chleb, herbata. Prosimy o podpisanie zgody na wyjazd dziecka i wpłacenie 35 zł u intendenta przedszkola.

0 Komentarzy
Zamknij