Wycieczka – ekowarsztaty

Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że w dniu 8 maja 2019 r. (środa) odbędzie się w ramach zajęć wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego w Staniszczach Małych w woj. opolskim na warsztaty ekologiczne. W programie wycieczki: minizoo (kózki, owce kameruńskie, króliki miniaturowe), warsztaty: Skąd się bierze mleko? Ekofarby, Pokazowa pasieka, Pieczenie ekociasteczek, poczęstunek: kiełbaski, chleb, herbata. Prosimy o podpisanie zgody na wyjazd dziecka i wpłacenie 35 zł u intendenta przedszkola.

Życzenia świąteczne

Pogodnych, zdrowych Świąt Wielkanocnych,pełnych spokoju i radości,wszelkich łask bożych,i pomyślności w życiu osobistym życzą Dyrektor, Grono Pedagogicznei PracownicyGminnego Przedszkola nr 1 w Zbrosławicach

„Dziennik Zachodni” – zamówienia

Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że jest możliwość zamówienia w przedszkolu "Dziennika Zachodniego" z dodatkiem specjalnym "PRZEDSZKOLAKI 2019", który ukaże się 29 maja 2019 r. Zamówienia można składać do 8 maja 2019 r.Dostawa gazet będzie realizowana w dniach 27 - 29 maja.Cena 1 egzemplarza to 4,00 zł. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapisywania się i wpłacania ww. kwoty u intendenta przedszkola.

Warsztaty odwołane

Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że warsztaty dla Rodziców i dzieci z grupy p. Julii zostaną przeniesione z 15. kwietnia na inny termin, o którym zostaną Państwo poinformowani w późniejszym czasie. Za utrudnienia przepraszamy.

0 Komentarzy

Potwierdzenie woli przyjęcia do przedszkola

Informujemy, że 5.04.2019 r. Komisja Rekrutacyjna podała do publicznej wiadomości listę kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do przedszkola na rok szk. 2019/2020. Rodziców dzieci zakwalifikowanych prosimy o złożenie potwierdzenia woli przyjęcia w terminie 8. - 11.04.2019 r. Potwierdzenie woli przyjęcia

0 Komentarzy

Komunikat dyrektora w związku ze strajkiem

Szanowni Rodzice, uprzejmie informuję, że nasze przedszkole nie przystąpiło do strajku. W związku z powyższym od poniedziałku 8 kwietnia 2019 r. godziny pracy przedszkola nie ulegają zmianom: pracujemy od 6:30 do 16:00. Z poważaniem,Elżbieta BochońDyrektor Gminnego Przedszkola nr 1 w Zbrosławicach

0 Komentarzy

Zdjęcia do „Dziennika Zachodniego”

Szanowni Rodzice, w dniu 4 kwietnia 2019 r. (czwartek) będą w przedszkolu wykonywane zdjęcia dzieci do "Dziennika Zachodniego". Prosimy o wpisanie się na jeden z trzech formularzy, tzn.: zgoda na publikację wizerunku wraz z imieniem i nazwiskiem, zgoda na publikację wizerunku oraz imienia lub zgoda na publikację wyłącznie wizerunku.