Budżet partycypacyjny

Budżet Partycypacyjny 2020 Od 16 do 30 września można oddawać głosy na jeden z 14 zgłoszonych projektów z powiatu tarnogórskiego. Dwa z nich dotyczą Gminy Zbrosławice. Zachęcamy do głosowania na projekty: - Bezpieczny pieszy – remont nawierzchni chodników w ciągu dróg powiatowych 3275S ul. Wolności w Zbrosławicach oraz 3220S ul. Oświęcimskiej Zbrosławicach - Budowa chodnika od przystanku do mostu autostrady A1 wzdłuż drogi powiatowej w miejscowości Świętoszowice W celu oddania głosu należy wypełnić interaktywną kartę do głosowania podając: - imię i nazwisko, - pesel, - adres e-mail, - adres zamieszkania, - zaakceptować oświadczenia dotyczące przetwarzania swoich danych osobowych i zatwierdzić formularz przyciskiem „potwierdź”. Link do głosowania:https://budzetpartycypacyjny.tarnogorski.pl/glosowanie-2019/ Ważne!!! Potwierdzenie oddania głosu następuje poprzez zatwierdzenie linku aktywacyjnego, przesłanego na adres e-mail. Jeden adres e-mail może zostać wykorzystany do udziału w głosowaniu poprzez jednego uprawnionego. Uprawnieni do głosowania są mieszkańcy powiatu, którzy ukończyli lub ukończą w 2019 roku 18 lat.

0 Komentarzy

Wycieczka dla „Delfinów” i „Rekinów”

Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że w dniu 27 września 2019 r. w ramach zajęć odbędzie się wycieczka na warsztaty ekologiczne do „Krainy Osikowej Fantazji” w Koziegłowach. Dotyczy grup: Delfiny, Rekiny. Koszt wycieczki 30 zł. Zbiórka dzieci godz. 7:30. Powrót dzieci ok. godz. 13:30. Prosimy o podpisanie zgody na wyjazd dziecka oraz wyposażenie dzieci w pusty plecak i wpłacenie 30 zł u intendenta przedszkola.

0 Komentarzy

Teatrzyk

Szanowni Rodzice, w dniu 25 września 2019 r. w ramach zajęć odbędzie się przedstawienie teatralne pt.: „O dwóch takich, co ukradli księżyc”. Prosimy o wpłacenie 5 zł u intendenta przedszkola.

0 Komentarzy
Zamknij