Zajęcia z religii od grudnia

Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że od grudnia rozpoczynają się zajęcia z religii dla dzieci 6-letnich. Zajęcia będą się odbywały we wtorki i czwartki. Dzieci, które są zapisane do przedszkola do godz. 13:00 i które uczęszczają na religię, prosimy odbierać w tych dniach o godz. 13:30.

0 Komentarzy

UWAGA KONKURS

Gminne Przedszkole nr 1 w Zbrosławicach ogłasza konkurs na najciekawszą ozdobę choinkową, którą wykonają dzieci wspólnie z rodzicami w domu. Technika pracy: dowolna (płaska lub przestrzenna). Termin składania prac: do 19.12.2019 r. Ogłoszenie laureatów: 20.12.2019 r. podczas Jasełek. Życzymy powodzenia!

0 Komentarzy

Andrzejki

Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że w dniu 28 listopada 2019 r. (czwartek) w grupach „Rekiny” i „Delfiny” w ramach zajęć odbędą się zabawy andrzejkowe.

0 Komentarzy

Wycieczka na warsztaty ekologiczne

Dotyczy grup: „Rekiny” i „Delfiny” Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że w dniu 29 listopada 2019 r. (piątek) odbędzie się w ramach zajęć wycieczka do Zagrody Edukacyjnej „Maciejówka”w Ostrowie k. Żarek na warsztaty ekologiczne: „Bombki 3D” i „Kolorowe szaszłyki”. Koszt wycieczki obejmuje udział dzieci w warsztatach, przejazd gratis. Prosimy o podpisanie zgody na wyjazd dziecka i wpłacenie 35 zł u intendenta przedszkola. Prosimy o przyprowadzenia dzieci w tym dniu do przedszkola na godz. 7:25. Dotyczy grup: „Żabki” i „Muszelki” Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że w dniu 28 listopada 2019 r. (piątek) odbędzie się w ramach zajęć wycieczka do Zagrody Edukacyjnej „Maciejówka”w Ostrowie k. Żarek na warsztaty ekologiczne: „Pluszowe misie” i „Kolorowe szaszłyki”. Koszt wycieczki obejmuje udział dzieci w warsztatach, przejazd gratis. Prosimy o podpisanie zgody na wyjazd dziecka i wpłacenie 35 zł u intendenta przedszkola. Prosimy o przyprowadzenia dzieci w tym dniu do przedszkola na godz. 7:25. Powrót z wycieczki ok. godziny 14:00.

0 Komentarzy

Zebranie i konsultacje dla rodziców

Szanowni Rodzice dzieci z grup "Rekiny", "Delfiny", "Żabki" i "Muszelki", serdecznie zapraszamy do przedszkola na zebranie, które odbędzie się 21. listopada 2019 r. (czwartek) o godz. 16:00. Tematem zebrania jest podsumowanie okresu obserwacji i diagnozy wstępnej dzieci. Rodziców dzieci z grupy "Rybki" zapraszamy na konsultacje indywidualne od godziny 15:00.

0 Komentarzy
Zamknij