Niech żyją wakacje! :)

Niech żyją wakacje! :)

Drodzy „Zerówkowicze”,

opuszczając naszego przedszkola progi, wkraczasz w inne życie, Przedszkolaku drogi. W tym nowym etapie życia Twojego personel przedszkola życzy Ci wiele dobrego. Na dalszą drogę życia weź czarodziejskie słowa: „proszę”, „dziękuję”, „przepraszam” i w sercu je zachowaj. „Dzień dobry, „do widzenia” niech obce Ci nie będzie, dzieciństwa dni w przedszkolu wspominaj mile wszędzie. Bądź dzieckiem jak najdłużej, jak dziecko baw się i śmiej, i kochaj tak jak dziecko, i dobroć dziecka miej. Już koniec lat beztroskich, nauki przyszedł czas, lecz pamięć o przedszkolu niech żyje zawsze w Was.

Kochane Przedszkolaki,

niestety tylko w taki sposób możemy was pożegnać na czas wakacji, ale życzymy Wam wspaniałych przygód, zawierania nowych przyjaźni, poznawania nowych miejsc, dużo słońca i bezpiecznego powrotu do nas we wrześniu 🙂

Personel przedszkola

Zamknij