Ważne informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego. Zebranie dla rodziców.

Szanowni Rodzice,

zgodnie z obowiązującymi procedurami w trakcie pandemii Covid-19 do naszej placówki wchodzą tylko dzieci. Rodzice wręczają zgody na mierzenie temperatury i oświadczenia, iż przyprowadzają zdrowe dzieci.

Dzieci nie przynoszą żadnych zabawek ani rzeczy osobistych. W woreczku dziecko ma mieć papućki oraz jakieś ubranie na przebranie, które zostaje w szatni.

Po zmierzeniu temperatury dziecko jest odprowadzane do sali i natychmiast myje rączki odpowiednim mydełkiem.

Dzieci nie muszą nosić maseczek.

Dzieci przez pierwsze 2 tygodnie nie leżakują.

Dzieci z wyraźnymi objawami chorobowymi nie zostaną wpuszczone do przedszkola.

Bardzo prosimy o przyniesienie do przedszkola chusteczek nawilżanych (100 szt. na dziecko) oraz podpisanych kubeczków jednorazowych.

Zebranie z rodzicami odbędzie się w czwartek 3 września o godz. 17:00. Obowiązuje całkowity zakaz przyprowadzania dzieci na zebranie. Prosimy, aby na zebraniu każde dziecko reprezentowane było przez tylko jednego rodzica 🙂 Obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa.

Zamknij