PRZYSTANEK KSIĄŻKA

Kochajcie książki. One ułatwią Wam życie, po przyjacielsku pomogą zorientować się w pstrej i burzliwej gmatwaninie myśli, uczuć i zdarzeń. One nauczą Was szanować człowieka i samych siebie, one uskrzydlą rozum i serce uczuciem miłości dla świata, dla człowieka. Maksym Gorki Zatrzymaj się na naszym Przystanku i przygarnij jakąś książkę lub daj nowe życie własnej. Z inicjatywy Rady Rodziców powstał w naszym przedszkolu Przystanek Książka.Serdecznie zapraszamy do dzielenia się książkami!

0 Komentarzy

Zdjęcia portretowe i legitymacyjne

Szanowni Rodzice,uprzejmie informujemy, że w dniu 20 maja 2019 r. (poniedziałek) odbędą się w przedszkolu warsztaty z gekonem, podczas których będą wykonywane zdjęcia portretowe wszystkich dzieci. Ponadto będą wykonywane zdjęcia legitymacyjne dla starszaków, które opuszczają przedszkole. Prosimy o przygotowanie reprezentacyjnych strojów dla dzieci.

0 Komentarzy

Wycieczka – informacje

W związku z wyjazdem dzieci na wycieczkę 8 maja 2019 r. (środa) prosimy o przyprowadzenie w tym dniu dzieci na godzinę 7:20. Przewidywany powrót około godziny 14:30.

0 Komentarzy

Wycieczka – ekowarsztaty

Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że w dniu 8 maja 2019 r. (środa) odbędzie się w ramach zajęć wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego w Staniszczach Małych w woj. opolskim na warsztaty ekologiczne. W programie wycieczki: minizoo (kózki, owce kameruńskie, króliki miniaturowe), warsztaty: Skąd się bierze mleko? Ekofarby, Pokazowa pasieka, Pieczenie ekociasteczek, poczęstunek: kiełbaski, chleb, herbata. Prosimy o podpisanie zgody na wyjazd dziecka i wpłacenie 35 zł u intendenta przedszkola.

0 Komentarzy

Życzenia świąteczne

Pogodnych, zdrowych Świąt Wielkanocnych,pełnych spokoju i radości,wszelkich łask bożych,i pomyślności w życiu osobistym życzą Dyrektor, Grono Pedagogicznei PracownicyGminnego Przedszkola nr 1 w Zbrosławicach

0 Komentarzy

„Dziennik Zachodni” – zamówienia

Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że jest możliwość zamówienia w przedszkolu "Dziennika Zachodniego" z dodatkiem specjalnym "PRZEDSZKOLAKI 2019", który ukaże się 29 maja 2019 r. Zamówienia można składać do 8 maja 2019 r.Dostawa gazet będzie realizowana w dniach 27 - 29 maja.Cena 1 egzemplarza to 4,00 zł. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapisywania się i wpłacania ww. kwoty u intendenta przedszkola.

0 Komentarzy

Warsztaty odwołane

Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że warsztaty dla Rodziców i dzieci z grupy p. Julii zostaną przeniesione z 15. kwietnia na inny termin, o którym zostaną Państwo poinformowani w późniejszym czasie. Za utrudnienia przepraszamy.

0 Komentarzy

Potwierdzenie woli przyjęcia do przedszkola

Informujemy, że 5.04.2019 r. Komisja Rekrutacyjna podała do publicznej wiadomości listę kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do przedszkola na rok szk. 2019/2020. Rodziców dzieci zakwalifikowanych prosimy o złożenie potwierdzenia woli przyjęcia w terminie 8. - 11.04.2019 r. Potwierdzenie woli przyjęcia

0 Komentarzy

Komunikat dyrektora w związku ze strajkiem

Szanowni Rodzice, uprzejmie informuję, że nasze przedszkole nie przystąpiło do strajku. W związku z powyższym od poniedziałku 8 kwietnia 2019 r. godziny pracy przedszkola nie ulegają zmianom: pracujemy od 6:30 do 16:00. Z poważaniem,Elżbieta BochońDyrektor Gminnego Przedszkola nr 1 w Zbrosławicach

0 Komentarzy
Zamknij