PRZYSTANEK KSIĄŻKA

Kochajcie książki. One ułatwią Wam życie, po przyjacielsku pomogą zorientować się w pstrej i burzliwej gmatwaninie myśli, uczuć i zdarzeń. One nauczą Was szanować człowieka i samych siebie, one uskrzydlą rozum i serce uczuciem miłości dla świata, dla człowieka. Maksym Gorki Zatrzymaj się na naszym Przystanku i przygarnij jakąś książkę lub daj nowe życie własnej. Z inicjatywy Rady Rodziców powstał w naszym przedszkolu Przystanek Książka.Serdecznie zapraszamy do dzielenia się książkami!

0 Komentarzy

INFORMACJA O WYDATKACH RADY RODZICÓW

Szanowni Rodzice, poniżej zamieszczamy sprawozdanie Rady Rodziców z wydatków poniesionych w roku szkolnym 2018/2019. http://przedszkole.zbroslawice.pl/wp-content/uploads/2019/06/Informacja-o-wydatkach-Rady-Rodziców_20190614.pdf

0 Komentarzy

Wycieczka starszaków do stadniny koni

Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że w dniu 7 czerwca 2019 r. (piątek) dzieci z grupy p. Julii („Odkrywcy Świata”) i p. Agnieszki („Poszukiwacze Skarbów”) wezmą udział w pieszej wycieczce do ośrodka jeździeckiego w Zbrosławicach (w ramach zajęć). Prosimy o zaopatrzenie dzieci w puste plecaki, czapeczki, wygodne buty i ewentualnie płaszczyki przeciwdeszczowe. Prosimy o podpisanie zgody na udział dziecka w wycieczce.

0 Komentarzy

Wycieczka do zoo – informacje – ZMIANA

UWAGA, ZMIANA dot. godziny zbiórki na wycieczkę do zoo. Szanowni Rodzice, w związku z wyjazdem starszaków na wycieczkę 4.06.2019 r. do zoo w Opolu prosimy o przyprowadzenie do przedszkola wyjeżdżających dzieci w tym dniu na godz. 7:30. Śniadanie dzieci zjedzą w przedszkolu. Prosimy o zaopatrzenie dzieci w puste plecaki, wygodne nieprzemakalne buty, płaszczyki przeciwdeszczowe i czapki.

0 Komentarzy

Dyżury wakacyjne – lipiec 2019 r.

Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym dyżury pełnią następujące przedszkola: 1 – 12 lipca 2019 r. - Gminne przedszkole nr 4 w Świętoszowicach 15 – 31 lipca 2019 r. - Gminne Przedszkole nr 1 w Zbrosławicach Możliwość zapisania się na dyżury obejmuje dzieci, których oboje rodzice czynnie pracują. Prosimy o zapisywanie się na listach do 31 maja 2019 r.

0 Komentarzy

Wycieczka do zoo dla starszaków

Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że 4 czerwca 2019 r. (wtorek) starszaki, które w tym roku opuszczają przedszkole, wybierają się na wycieczkę do zoo w Opolu. Prosimy o podpisanie zgody na wyjazd dziecka oraz o wpłacenie 50 zł u intendenta przedszkola.

0 Komentarzy

Zdjęcia portretowe i legitymacyjne

Szanowni Rodzice,uprzejmie informujemy, że w dniu 20 maja 2019 r. (poniedziałek) odbędą się w przedszkolu warsztaty z gekonem, podczas których będą wykonywane zdjęcia portretowe wszystkich dzieci. Ponadto będą wykonywane zdjęcia legitymacyjne dla starszaków, które opuszczają przedszkole. Prosimy o przygotowanie reprezentacyjnych strojów dla dzieci.

0 Komentarzy

Wycieczka – informacje

W związku z wyjazdem dzieci na wycieczkę 8 maja 2019 r. (środa) prosimy o przyprowadzenie w tym dniu dzieci na godzinę 7:20. Przewidywany powrót około godziny 14:30.

0 Komentarzy

Wycieczka – ekowarsztaty

Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że w dniu 8 maja 2019 r. (środa) odbędzie się w ramach zajęć wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego w Staniszczach Małych w woj. opolskim na warsztaty ekologiczne. W programie wycieczki: minizoo (kózki, owce kameruńskie, króliki miniaturowe), warsztaty: Skąd się bierze mleko? Ekofarby, Pokazowa pasieka, Pieczenie ekociasteczek, poczęstunek: kiełbaski, chleb, herbata. Prosimy o podpisanie zgody na wyjazd dziecka i wpłacenie 35 zł u intendenta przedszkola.

0 Komentarzy

Życzenia świąteczne

Pogodnych, zdrowych Świąt Wielkanocnych,pełnych spokoju i radości,wszelkich łask bożych,i pomyślności w życiu osobistym życzą Dyrektor, Grono Pedagogicznei PracownicyGminnego Przedszkola nr 1 w Zbrosławicach

0 Komentarzy
Zamknij